skip to Main Content
مخاطبان ما

در حالت کلی می توان مخاطبان مهندسی سیستمها را به صورت زیر دسته بندی نمود.

در حالت کلی می توان مخاطبان مهندسی سیستمها را به صورت زیر دسته بندی نمود.

  • کارشناسان یا متخصصانی که در اجرا یا مدیریت پروژه ها نقش آفرین هستند.
  • کارآفرینان، سرمایه گزاران و صاحبان مشاغل که برای اتخاذ تصمیمات کلان و راهبردی و برنده شدن در رقابت ها، نیاز به دانش کلان نگری، آشنایی با فرآیندهای اتخاذ تصمیمات بهینه در سطوح کلان سیستمی را دارند و ابزار لازم در این زمینه را در اختیارشان قرار می‌دهد.
  • فارغ التحصیلانی که علاقه‌مند هستند اصول مهندسی سیستم ها را فرا گرفته و در حوزه تخصصی خود متناسب سازی و عملیاتی کنند و در آینده شغل متناسب با پیاده سازی مهندسی سیستم‌ها اختیار کنند.
  • اساتید دانشگاهی و مدرسان سطوح عالی آکادمیک که قصد دارند از اصول مهندسی سیستم‌ها در توسعه دانش تخصصی بهره برده و با تلفیق دانش مهندسی سیستم ها و دانش حوزه تخصصی خود، به درک و نگرش کلان نگر و قدرت مدل‌سازی یکپارچه مسائل و ارائه راه حل های بهینه‌ی دانش‌جویان خود کمک نموده و ابزاری به مراتب کاربردی تر و ارزشمند در اختیار آنان گذارند.
  • و …

مهمترین مخاطبان، افراد فرهیخته و اندیشمندی هستند که زندگی و عمرشان را بسان یک پروژه انگاشته و برایشان مهم است برای اجرای پروژه‌ی ارزشمند زیستن، برنامه جامع و دقیق داشته باشند و در سر هر دوراهی و در هر بزنگاهی با استفاده از ابزارها و فرآیندهای مدرن، حرفه‌ای بیاندیشند و درست و بموقع تصمیم بگیرند. زندگی هر انسان را با توجه به زمان محدود در اختیار، سرمایه عمر که ارزشمند ترین سرمایه انسانی با هزینه های غیرقابل بازگشت است و هدف مشخص که ارزشمند ترین هدف و راز خلقت هر فرد است را می توان با یک پروژه کلان مدل‌سازی نمود.  

خدمات FSEMP به صورت زیر دسته بندی می گردد:
team-icon-27
تیم های توسعه محصول

  شناسایی فرآیندهای جاری در اجرای پروژه های جاری، شناسایی گلوگاه های فرآیندها در حوزه های مختلف (مدیریت، فنی و قرارداد)  و  ارائه راه حل های سیستمی برای اصلاح  سریع شرایط موجود 

  آنالیز وضعیت افراد نقش آفرین در بخش هاس مختلف پروژه ها و برنامه ریزی و اجرای آموزش های کوتاه مدت برای آن ها 

  ارائه مشاوره های کاربردی در افزارهای مهندسی سیستم ها سطوح مختلف و تعیین مهندس سیستم متناسب با نیاز و وصعیت موجود

  ارائه راه حل سیستمی جهت بهبود فرآیند تعریف پروژه های جدید

  افزایش سطح توانمندی و بلوغ کلی برای فرآیندهای کلان

   پیاده سازی مدل CMMI در پروژه ها و طرح ها

اطلاعات بیشتر
دانشگاه ها

  این شرکت با توجه به تجربه پیاده سازی عملیاتی مهندسی سیستمها و آشنایی با دوره های بین المللی برگزار شده در سطح دنیا، با همکاری دانشگاه های کشور اقدام به برگزاری دوره های کوتاه مدت آموزش کاربردی مهندسی سیستم‌ها می‌نماید. همچنین با مراکز آموزش عالی و دانشگاه های کشور در تدوین و طرح ریزی برگزاری دوره های بلندمدت و ارائه دروره های کارشناسی ارشد مهندسی سیستم ها  همکاری می نماید

اطلاعات بیشتر
02
1399253-200
شرکت های دانش بنیان و کسب و کارهای کوچک

  با توجه به اینکه ارزش شبکه‌سازی در کسب و کارهای نوپا یکی از مهمترین عوامل کلیدی موفقیت آن‌هاست در این دفتر سعی می‌شود تا با توسعه الگوی ارتباط سیستماتیک شبکه (شامل شرکت‌های دانش بنیان، سرمایه گذاران، متخصصان سیستمی) به کلیه کسب و کارهای نوپا کمک شود تا دستاوردهای علمی خود را با شبکه سازی به محصول تجاری یکپارچه تبدیل نمایند.

  الگوی قابل استفاده در این دفتر الگوی شتابدهنده‌های فناوری است با این تفاوت که در شتابدهنده‌ها تمرکز بر اتصال استارت آپ‌ها به بازار تجاری است و در این دفتر تمرکز بر ارائه فرآیندهای سیستمی به کلیه‌ی کسب و کارهای نوپا در توسعه محصول می‌باشد تا محصول مورد نظر با درنظر گرفتن یکپارچه چرخه عمر طراحی و ساخته شود در این فرآیند دوباره‌کاری‌ها و سعی و خطاها حذف شده و محصول ارائه شده به خودی خود دارای مزیت رقابتی خواهد شد.

   در این روند هدف تأمین مالی نیست بلکه هدف رتبه‌بندی و اعطای گواهی معتبر برای جلب مشارکت از نهادهای مختلف سرمایه‌گذار، ارائه مسیر شفاف برای دستیابی به محصول قابل رقابت و کمک به توسعه دهدگان محصولات در کسب و کارهای نوپا در کلیه مراحل توسعه می‌باشد

اطلاعات بیشتر
سازمان ها و صنایع

 مشاوره در زمینه­ های مختلف (توسعه محصول، اکتساب محصول، خدمات و …)

  پیاده سازی فرآیندهای مهندسی سیستم­ ها: 

  1. فرآیندهای فنی و مهندسی
  2. فرآیندهای مدیریتی
  3. فرآیند تضمین کیفیت و ممیزی
  4. فرآیند مدیریت پیکربندی

   ارائه بسته­ های آموزشی در قالب اسناد و متون آموزشی

   ارائه و آموزش نرم ­افزارهای مختص مهندسی سیستم­ ها

   آموزش (در قالب مشاوره یا صرفا آموزش کل یا بخشی از مهندسی سیستم ­ها با توجه به نیاز سازمان یا سازمان مربوطه)

اطلاعات بیشتر
network07-512

اگر مهندسی سیستم ها برای کسب و کار شما می تواند ارزش آفرین باشد، با ما تماس بگیرید.

Back To Top
×Close search
Search